Zabiegi kosmetyczne – ulubione zabiegi wśród kobiet

Zabiegi kosmetyczne – ulubione zabiegi wśród kobiet

29 sierpnia 2019 Wyłącz przez admin

Kobiety coraz częściej korzystają z usług kosmetyczek. W gabinetach świadczonych jest wiele usług. Zabiegi wykonywane są na paznokcie, twarz i całe ciało. Każda z pań znaleźć może coś dla siebie. Regularne wizyty u kosmetyczki powodują, że poprawia się stan naszej skóry. Jest wiele zabiegów, którym poddają się kobiety w salonach kosmetycznych. Jednak można wyróżnić te najbardziej popularne. Dowiedz się, które to.

Popularne zabiegi w salonach kosmetycznych

Wiele pan korzysta z rożnych zabiegów kosmetycznych. Jednak są te najpopularniejsze, z których korzysta rzesza pań.

  • Manicure i pedicure – są to najpopularniejsze i najczęściej wykonywane zabiegi. Najpopularniejsza metodą zdobienia paznokci jest wykonywanie manicure i pedicure hybrydowego. Metoda ta jest jedną z najpopularniejszych, ponieważ efekt utrzymuje się nawet do 2 tygodni.
  • Przedłużanie rzęs – wiele kobiet decyduje się na przedłużanie rzęs. Najczęściej przedłużanie wykonuje się metodą 1:1. dzięki przedłożonym rzęsom poranny makijaż jest szybki i prosty.
  • Makijaż permanentny – ostatnio jest to bardzo popularny zabieg wśród pan. Metoda ta najczęściej wykonuje się brwi, usta i kreski na powiekach. Metoda polega na wstrzykiwaniu pigmentu pod skrę. Jest to podobne do tatuaży.

Zabiegi wykonywane w domu

Wiele kobiet wykonuje zabiegi samodzielnie w domu. Do tego potrzebne są akcesoria. W zależności od tego, co zamierzamy robić należy zaopatrzyć się w niezbędny sprzęt. Wiele kobiet decyduje się na wykonanie manicure hybrydowego. Aby go zrobić niezbędne są takie akcesoria jak: pilniki do paznokci, lampa UV, lakiery hybrydowe, waciki bezpyłowe czy primer i odtłuszczacz. Kobiety decydują się również na wykonywanie samodzielnie peelingów. Peelingi można zakupić w dowolnej drogerii. Jest ich wiele do wyboru. Można rozróżnić peelingi oczyszczające, peelingi relaksujące, odmładzające czy odświeżające. Każda z pan znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Kobiety lubią o siebie dbać. Regularne wizyty u kosmetyczki, zakup kosmetyków czy porady osób specjalizujących się w dziale pielęgnacji. Samodzielne wykonywanie zabiegów pozwala zaoszczędzić nie tylko czas, ale również i pieniądze. Wiele pań ucząc się zdobić paznokcie, następnie samodzielnie wykonuje manicure i pedicure przyjaciółkom i innym kobietom.


Sliding ad. Included in Envo Magazine PRO - Documentation