Najpopularniejsze zabiegi kosmetyczne wśród kobiet

Najpopularniejsze zabiegi kosmetyczne wśród kobiet

27 marca 2019 Wyłącz przez admin

Coraz więcej kobiet korzysta z usług kosmetyczek. W salonach piękności wykonywanych jest wiele usług. Z roku na rok pojawiają się nowe zabiegi, które pozytywnie wpływają na zdrowie skóry. Jak wiadomo już dziś można wykonać szereg zabiegów, które odmłodzą nas nawet o kilkanaście lat. W miastach można spotkać oferty wielu gabinetów kosmetycznych. Jednak kobiety wybierają najczęściej te, gdzie świadczonych jest wiele usług. Z jakich usług panie korzystają najczęściej? A Ty – korzystasz z jakichkolwiek zabiegów w gabinecie kosmetycznym?

Najczęściej wykonywane zabiegi u kosmetyczki!

Zabiegi, które dopiero wchodzą na nasz rynek i nie wszystkim paniom są znane nie są aż tak popularne. Powszechne zabiegi wykonuje co druga pani w gabinecie kosmetycznym. Jakie to zabiegi? Najpopularniejszym zabiegiem jest manicure oraz pedicure Inowrocław. Manicure to robienie paznokci przy dłoniach, a pedicure to malowanie paznokci u stóp. Ostatnio najpopularniejszą metodą jest nakładanie lakierów hybrydowych i utwardzanie ich w lampie UV. Kolejnym popularnym zabiegiem jest regulacja i henna brwi albo makijaż permanentny brwi. Pierwsza z opcji jest krótkotrwała – efekty zanikają już po dwóch tygodniach, lecz cena tego zabiegu jest bardzo atrakcyjna. Natomiast druga opcja, czyli makijaż permanentny to metoda, która utrzymuje się nawet do trzech lat i korzysta z niej coraz więcej kobiet.

Peelingi na ciało – rodzaje!

Bardzo często kobiety w salonach kosmetycznych korzystają z różnego rodzaju masaży oraz peelingów. Tych zabiegów jest bardzo szeroki wybór i cały czas w ofercie pojawiają się nowe. Jakie są rodzaje masaży i peelingów? Poznajcie je!

różowy pedicure kobiety

Rodzaje masażu:

  • masaż klasyczny,
  • masaż relaksacyjny,
  • masaż gorącymi kamieniami,
  • masaż tkanek głębokich,
  • masaż tajski,
  • masaż ciążowy,
  • masaż sportowy,
  • masaż czekoladą

Masaże te są wykonywane najczęściej. Niektóre z nich to masaże głęboko odprężające i relaksujące, a niektóre z nich dynamiczne i lekko bolesne. Każdy dobiera odpowiedni masaż do swojego stanu.

Peeling Inowrocław – które z nich są najpopularniejsze?

W ofercie każdego gabinetu kosmetycznego znajdzie się wykonywanie peelingów. Peelingi mogą być głęboko oczyszczające, nawilżające, redukujące przebarwienia lub odmładzające. Najpopularniejszy jest peeling, który złuszcza naskórek i oczyszcza skórę. Peelingi należy dobierać podług stanu naszej cery, najlepiej poradzić się specjalisty, które z nich będą dla nas najbardziej skuteczne.


Sliding ad. Included in Envo Magazine PRO - Documentation