Kilka pomysłów na romantyczny weekend z ukochaną

Kilka pomysłów na romantyczny weekend z ukochaną

27 lipca 2022 Wyłącz przez admin

Wraz z ukochaną osobą planujesz romantyczny weekend lub całodobowy wypad w jakiś mile miejsce? Zastanawiacie się, jak spędzić czas, aby w tak krótkim czasie odpocząć? Co powiecie na domek w zacisznym miejscu, na którego tarasie jest jacuzzi zewnętrzne? A może piknik z widokiem na góry? Więcej pomysłów w tym artykule.   

Czy warto pojechać tylko na weekend?

Oczywiście, że warto. Nawet dwudniowy wyjazd pozwala się odstresować i zapomnieć choć na chwilę o problemach. Każdy z nas w ostatnim czasie przechodzi różne trudność – związane z pandemią, inflacją, wojną na Ukrainie. Dlatego nawet krótki wyjazd jest bardzo wskazany. Jak wybrać miejsce wyjazdu? To już zależy od waszych preferencji. Każdy lubi inny odpoczynek, w innych warunkach i okolicznościach. Są tacy, którzy wypoczywają w mieście i tacy, dla których odpoczynek wiąże się z kontaktem z naturą, z dala od ludzi. Jedno lubią odpoczynek bierni, inni aktywni.

Odpoczynek bierny – Piękny widok i jacuzzi zewnętrzne

Jeśli lubicie odpoczynek bierny, warto wybrać miejsce, z którego bez wychodzenia z domku/pokoju/apartamentu będziecie mogli podziwiać piękne widoki. Wiele takich niezwykłych miejsc znajdziecie w Zakopanem i okolicach. A może do tego jacuzzi zewnętrzne? Wyobraź sobie ten klimat, gdy siedzicie razem w jacuzzi i relaksujecie się patrząc na piękne Tatry. Oczywiście siedzenie przez cały dzień w jacuzzi może być nudne, dlatego można się wybrać na piknik. Kobiety na ogół bardzo lubią taki klimat. Koszyk z jedzeniem i piciem, koc, poduszka, spray na komary, widok zapierający dech w piersi i ukochana osoba obok – to jest to. W ramach odpoczynku biernego możecie też wybrać się na przykład na termy w Bukowinie czy w innej miejscowości. Tam do wyboru macie naprawdę wiele, w tym sauny fińskie. Taki wypad wyjdzie wam na zdrowie – fizyczne i psychiczne.

sauny fińskie

Odpoczynek aktywny

Wydawać by się mogło, że w ruchu nie da się odpocząć. Oczywiście fizycznie może być różnie, szczególnie jeśli ktoś się przeforsuje. Jednak ruch zdecydowanie korzystnie wpływa na zdrowie psychiczne i odpoczynek emocjonalny. Może wspólnie wybierzecie się w jakąś górską wędrówkę? A może przejedziecie rowerami część wybrzeża wzdłuż Bałtyku? Wiele osób wybiera także spływy kajakowe w malowniczych trasach. Możliwość jest naprawdę dużo.


Sliding ad. Included in Envo Magazine PRO - Documentation