Ciekawe pomysły na organizację wesela

Ciekawe pomysły na organizację wesela

3 marca 2020 Wyłącz przez admin

Ślub i wesele to ważne wydarzenie w życiu każdej pary. Czeka się na nie całe życie, aż w końcu nadchodzi ten dzień, ten moment. Planowanie odbywa się już długo przed czasem, aby uniknąć niepotrzebnych pomyłek, błędów, niedopatrzeń. Każde wesele jest samo w sobie wyjątkowe ze względu na wyniosły charakter, elegancję, obecność młodej pary w centrum. Coraz większa liczba par decyduje się wprowadzać innowacyjne pomysły, rozwiązania podczas weselnego przyjęcia. Oto kilka propozycji!

Wesele na piątkę z plusem!

Pokazy magii

Chcesz, aby dzień wesela był niezapomniany dla Was i wszystkich zaproszonych gości. To oczywiste. Wasza obecność na pewno sprawi, że ten dzień na długo zapisze się w pamięci wielu osób. Ciekawym pomysłem jest, aby dodać do atrakcji, oprócz konkursów oczepinowych, coś dodatkowego, coś naprawdę ekstra. Najpopularniejsze atrakcje w ostatnich latach:

  • weselny drink bar, barman – kolorowe drinki zadbają o humor każdego z gości, weselny event zyska nowy wymiar,
  • bańki mydlane – świetna rozrywka dla “małych i dużych”,
  • foto – budka – śmieszne zdjęcia z gadżetami to pamiątka na wiele lat,
  • pokazy magii – przenieś na chwilę gości w świta magii i tajemniczości.

O tym warto pamiętać!

Atrakcje na weselu są jak najbardziej pożądane. Wesele to rodzaj imprezy rodzinnej, gdzie każdy chce się bawić i szaleć do białego rano. Podczas organizacji warto pamiętać o elementach praktycznych. O czym mowa? W toaletach można położyć koszyczki pierwszej pomocy wyposażone w: plastry, rajstopy, klapki, nożyczki, nici, igłę, gumkę do włosów, chusteczki higieniczne i inne, praktyczne rzeczy. Miłym akcentem będą podziękowania dla gości. Mogą to być małe prezenciki w różnej formie, na przykład: krówki, figurki gipsowe, słoiczki miodu, magnesy i wiele innych. Mała rzecz, a sprawi, że goście poczują prawdziwie ugoszczeni.

Iluzjonista na wesele, barman czy zawodowy tancerz to dodatkowe atrakcje, które mogą wpłynąć na przebieg wesela. Warto postawić na coś nietypowego, wprowadzić niespodzianki.


Sliding ad. Included in Envo Magazine PRO - Documentation