Kreatywne pomysły na prezent dla dziecka!

Kreatywne pomysły na prezent dla dziecka!

12 marca 2019 Wyłącz przez admin


Dzień dziecka – to dzień, w którym każde dziecko liczy na mały upominek. I zazwyczaj wiele rodziców z okazji tego dnia sprawiają niespodzianki swoim małym pociechom. Obecnie sklepy z akcesoriami dziecięcymi oferują wiele zabawek, różnych ubranek i innych rzeczy, które mogą sprawdzić się, jako prezent. Wiele rodziców zastanawia się co tym razem sprezentować dziecku, aby było zadowolone? Masz jakieś pomysły? Podziel się nimi z nami!

Prezent dla dziecka – kreatywna odzież!

Czy ubranko będzie dobrym wyborem jako prezent dla dziecka? Oczywiście, że tak! Można zastanowić się nad ubrankiem z ciekawym, wyróżniającym się napisem albo z ulubiona animacja z bajki. Bluzy dziecięce z własnym nadrukiem to idealne rozwiązanie na każdą kieszeń! Takie bluzy można wykonać we firmach, które zajmują się wykonywaniem takich nadruków. Należy jednak pamiętać, aby materiały, na których będzie naszyta animacja były jak najwyższej jakości. Z takimi nadrukami mogą być również body, śpioszki czy koszulki. Na pewno każde dziecko ucieszy się również z poduszki z naszywką z ulubionej bajki.

Inne pomysły na prezenty

Na pewno wybierając prezent dla dziecka musimy wziąć pod uwagę jego wiek. Inny prezent będzie odpowiedni dla kilkumiesięcznego dziecka, a inny dla kilkuletniego. Na rynku jest ogromna ilość zabawek i ubranek, które można zakupić dla dziecka. Coraz częściej powstają interaktywne zabawki, które nie tylko służą dla dziecka do zabawy, ale również i do nauki.

dzieci bawiące się w pokiku dziecięcym

Pomysł na prezent dla kilkumiesięcznego dziecka

Interaktywna mata będzie świetnym wyborem dla kilkumiesięcznego dziecka. Bezpieczna mata z maskotkami, pozytywkami i innymi bezpiecznymi grzechotkami przyda się w każdym domu. Dla takiego dziecka sprawdzi się również leżaczek, w którym dziecko może bezpiecznie leżeć czy być w pozycji półsiedzącej.

Pomysł dla kilkuletniego dziecka – kreatywnie, ale bezpiecznie

Dla takiego dziecka fajnym rozwiązaniem będzie rowerek z baldachimem. Taki rowerek ma zamontowane siedzonko, na którym może siedzieć dziecko do pewnego okresu. W późniejszym czasie można takie siedzonko odkręcić i zostanie trójkołowy rowerek, który będzie służył dziecku przez dłuższy okres.

zabawki dla dziecka

Koszulki z nadrukiem dla dzieci, rowerki, maskotki czy inne zabawki – wszystko przyda się na pewno każdemu dziecku. Ważne, aby zabawki były odpowiednie do wieku dziecka.


Sliding ad. Included in Envo Magazine PRO - Documentation